מוהלים ורופאים ממליצים כך תימנעו מסיבוכים וזיהומים בברית המילה של בנכם מוהלים ורופאים ממליצים כך תימנעו מסיבוכים וזיהומים בברית המילה של בנכם

המוהל יהודה מחפוד

המוהל הרב יהודה מחפוד, מוהל רפואי לכל סוגי הברית

המוהל הרב יהודה מחפוד נכדו של המוהל המפורסם הרב שלמה מחפוד. מוהל מוסמך ממשרד הבריאות מ.ר.892. מוהל תינוקות, מבצע תיקוני ברית, ובריתות מסובכות.
ההתמחות שלי מגיעה מבתי חולים וקליניקות שונות,למעלה מעשור. חבר בארגון 'ברית יוסף יצחק', פעיל ברבנות הראשית במחלקת גיור בבריתות.
מל 'בשיטת הרב מחפוד' זוהי שיטה ייחודית שזכתה להכרה והערכה עולמית המתאפיינת בזריזות ידיים ובמיומנות מיוחדת, השיטה שצברה שיא עולמי של למעלה מ-70,000 בריתות בוצעו בשיטה זו. התלווה לסבו למעלה מ-12 שנים בעבודתו, טיפלו בבעיות מסובכות ומורכבות בצורה המקצועית ביותר, בשנים האחרונות הוא מחליף אותו בבריתות שנבצר ממנו להגיע אליהם.
מוהל הזוכה להערכה רבה בארץ ובעולם. מל בקרב כל החוגים חילונים דתיים וחרדים, עושה זאת במקצועיות במסירות ובאופן המשמח את בני המשפחה ובאי הברית.
מבצע בריתות בכל רחבי הארץ ובעולם ומקבל הזמנות כולל שבתות במקומות שונים בארץ ובחו״ל. מקפיד להעניק יחס אישי וזמין 24 שעות.
מתייחס בכובד ראש לכל שאלה או בקשה של ההורים שהפקידו בידיי את היקר להם מכל.
מס' רישיון: 892 תוקף: אייר תשפ"ג 05/2023

הנחיות ומה להכין לברית

תמונות

ברית עם המוהל הרב יהודה מחפוד עם הרב חיים קניבסקי ברית עם המוהל הרב יהודה מחפוד עם הרב חיים קניבסקי ברית עם המוהל הרב יהודה מחפוד ברית עם המוהל הרב יהודה מחפוד ברית עם המוהל הרב יהודה מחפוד

וידאו

המלצות

להורים היקרים!!
הייתה לי הזכות למול את בנכם בשעה טובה ובמזל טוב.
זכיתם לקיים את אחת המצוות הגדולות, המצווה ששומרת על עם ישראל, המצווה שמחזקת ומסמלת את הברית בינינו לבין בורא עולם.
אנו משתדלים לקיים ברית מרגשת ושמחה על מנת לחבר את עם ישראל למצווה, ובכלל למצוות.
אנא כתבו מספר מילים המסכמים את מהלך טקס הברית על מנת לעודד ולחזק הורים נוספים.

תודה,
המוהל

ספרו על החוויה שלכם בברית המילה

*לאחר הלחיצה על 'שלח' יש להמתין כ-15 שניות לאחריהן תוכלו לראות את המלצתכם